«

»

Wydrukuj to Wpis

Dostarczenie sprzętu do serwisu

Dowóz osobisty lub poprzez kuriera:

Sprzęt do naszego serwisu można dostarczyć osobiście lub wysłać przesyłką kurierską. W przypadku wysyłki kurierem odbiór przesyłki można zamówić telefonicznie:

  • UPS (tel. 22 534-00-00)
  • DHL (tel. 42 634-53-45)
  • GLS (tel. 12 683-78-00)
  • TNT (tel. 22 771-71-71)

Bardzo ważne jest umieszczanie wewnątrz przesyłki pełnych danych kontaktowych (adres zwrotny, email, telefon) oraz krótkiego opisu problemu. Nie ma potrzeby generowania numerów RMA ani żadnych specjalnych formularzy. W przypadku naprawy gwarancyjnej proszę także do przesyłki dołączyć dowód zakupu.

Można także zlecić naszej firmie zamówienie kuriera na nasz koszt. Wtedy wymagamy od Państwa przesłania do nas emailem lub poprzez formularz kontaktowy Państwa telefonu oraz adresu, z którego przesyłka powinna być odebrana. Na Państwa adres email wyślemy wtedy list przewozowy, który należy wydrukować i nakleić na opakowanie lub wręczyć kurierowi. W takim przypadku koszt przesyłki zostanie doliczony do końcowej ceny usługi.

Nie oferujemy odbioru przesyłek z paczkomatów ani z oddziałów poczty. Prosimy nie wysyłać sprzętu w ten sposób ponieważ najprawdopodobniej zostanie on do Państwa zwrócony bez dostarczenia do naszego serwisu.

Pakowanie sprzętu:

Optymalne jest wysłanie urządzenia w oryginalnym, fabrycznym opakowaniu lub sztywnym kufrze.

W przypadku braku oryginalnego pudełka należy wykorzystać pudełko z twardej, suchej i nieuszkodzonej tektury. Urządzenie (kamera, rejestrator, itp.) muszą zostać tak umieszczone w opakowaniu, aby nie dotykały żadnej ścianki pudełka. Pomiędzy urządzeniem a ścianką opakowania musi znajdować się przynajmniej kilka centymetrów materiałów ochronnych typu folia bąbelkowa, gąbka czy tkaniny, które będą w stanie zaabsorbować uderzenia w opakowanie podczas transportu. Jednocześnie urządzenie musi zostać sztywno umieszczone w opakowaniu aby nie przesuwało się wewnątrz opakowania podczas transportu.

Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie urządzenia w sztywnym kufrze. Można także umieścić kamerę torbie i dopiero wtedy umieścić torbę w opakowaniu kartonowym.

Ubezpieczenie przesyłki:

Praktycznie wszyscy przewoźnicy posiadają w swojej ofercie ubezpieczenie przesyłki. Prosimy ubezpieczyć wysyłany sprzęt do jego szacunkowej wartości. Koszt ubezpieczenia nie jest wysoki i wynosi zaledwie kilka zł.

Proszę jednakże mieć na uwadze, że nieprawidłowo zapakowane urządzenie (np. zbyt luźno umieszczone w opakowaniu, niedokładnie oklejone taśmą opakowanie, itp.) może być podstawą do nieuznania odszkodowania przez firmę kurierską.

Koszty naprawy:

Przed naprawą szacujemy koszt naprawy sprzętu i prosimy właściciela lub osobę dostarczającą sprzęt o zgodę na naprawę. Nie pobieramy opłaty za oszacowanie kosztu naprawy – jest ono bezpłatne.

Naprawy na gwarancji producenta:

Dostarczając do serwisu sprzęt objęty gwarancją producenta konieczne jest poinformowanie nas o fakcie trwania okresu gwarancji oraz chęci naprawy sprzętu na podstawie gwarancji producenta. W przeciwnym wypadku naprawa będzie traktowana jako płatna i sporządzone zostanie oszacowanie kosztu naprawy zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Adres wysyłki sprzętu:

Sprzęt powinien być zaadresowany na:

Euro Cori
Zaborze 34L
32-090 Słomniki
Osoba kontaktowa: Anna Fleszar
tel. 662-152-744

 

Permalink do tego artykułu: https://www.eurocori.com/dostarczenie-sprzetu-do-serwisu/