«

»

Wydrukuj to Wpis

Odzyskiwanie danych

karta SD

Odzyskiwanie danych z karty SD

Oferujemy usługę odzyskiwania danych z kart pamięci SD (SDHC/SDXC), SxS, P2, microP2, CF. Odzyskujemy zarówno klipy wideo z kamer jak i zdjęcia z aparatów fotograficznych.

Odzyskujemy także dane z niepoprawnie zapisanych kaset miniDV zarówno w formacie SD jak i HDV.

Koszt usługi wynosi od 60 do 360 zł w zależności od ilości wymaganej pracy. Zawsze szacujemy koszt odzyskania danych i prosimy Klienta o zgodę lub odmowy wykonania usługi. Usługa trwa zwykle od 1 do 72 godzin.

Ważne jest, aby karta pamięci nie była fizycznie zniszczona. Istotne jest aby po zauważeniu problemu z danymi na karcie pamięci od razu zabezpieczyć ją przed zapisem i nie stosować ogólnie dostępnych na rynku bezpłatnych programów do odzyskiwania danych. Programy tego typu rzeczywiście niekiedy potrafią odzyskać dane lecz niestety częściej doprowadzają do jeszcze większych zniszczeń i mogą spowodować brak możliwości odzyskania danych. Nie gwarantujemy odzyskania wszystkich lub jakichkolwiek plików i nagrań lecz dokładamy wszelkich starań aby odzyskać 100% danych.

Po odzyskaniu danych kopiujemy je na nowy nośnik (dostarczony przez Klienta zewnętrzny dysk USB, pendrive, karta pamięci, itp.). Nośnik taki można także zamówić w naszej firmie.

Dostarczenie nośnika do serwisu – LINK

Permalink do tego artykułu: https://www.eurocori.com/odzyskiwanie-danych/