«

»

Wydrukuj to Wpis

Profil serwisu

Naprawiamy, konserwujemy oraz modyfikujemy profesjonalny sprzęt wideo. Koncentrujemy się wokół profesjonalnego i półprofesjonalnego sprzętu broadcast video, sprzętu dozorowego CCTV, sprzętu wideo medycznego oraz sprzętu wideo dla przemysłu.
Euro Cori Serwis oferuje także usługi taśmowej modyfikacji produktów, które w jeszcze w fabryce zostały błędnie zmontowane, np. wmontowane zostały złe elementy, pewne elementy nie zostały wmontowane, czy też wymagają uaktualnienia elektroniki lub oprogramowania.

Posiadamy także doświadczenie w naprawach sprzętu Pro Audio, głównie napraw mikserów Ramsa na poziomie komponentów oraz modyfikacje oprogramowania dla mikserów Ramsa WR-DA7.

Doskonała znajomość naprawianego przez naszą firmę sprzętu video, jego obsługi oraz parametrów pozwalają nam na pełną obsługę Klienta, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na techniczne pytania Klienta o obsługiwanym przez nas sprzęcie, zarówno pro video jak i broadcast, telewizji dozorowej CCTV, medycznym oraz przemysłowym. Dla naszego Klienta to nie tylko zakup i serwis sprzętu, to także gwarancja stałego kontaktu i wsparcia technicznego ze strony naszej firmy.

Dostarczamy rozwiązania pozwalające naszemu Klientowi śledzić status naprawy o dowolnej porze dnia. Poprzez nasz serwis Klient jest na bieżąco informowany o statusie naprawy oraz przewidywanym terminie jej zakończenia. Dzięki temu rozwiązaniu nasz Klient zawsze wie co się dzieje z jego sprzętem.

Posiadamy także wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisie profesjonalnego sprzętu video na rynku USA. To sprzedaż zarówno sprzętu broadcast, medycznego, przemysłowego jak i CCTV. Naszym celem jest zawsze budowa zaufania naszych Klientów, zarówno jako profesjonalna obsługa sprzedaży jak i późniejszego wsparcia technicznego.

Permalink do tego artykułu: https://www.eurocori.com/profil-serwisu/